0216 481 79 01

[email protected]

Kasi Sigorta

Kasi Sigorta

Anadolu Sigorta Birleşik Kasko Sigortası, tek poliçeyle kazalar ve hırsızlığın yanı sıra diğer birçok riske karşı da otomobilinizi sigortalıyor. Üstelik, Anadolu Mini Onarım Hizmeti ve Anadolu Hizmet ile de hayatınızı kolaylaştırıyor, cebinizi rahatlatıyor.

SUNDUĞU KOLAYLIKLAR


Eskisi Yerine Yenisi
İlk tescili adınıza yapılmış son model aracınızın çalınması ya da onarılamayacak kadar hasar görmesi durumunda üzülmeyin. Kaskonuzun ilk bir yıllık sigorta süresi içinde böyle bir hasarla karşılaşmanız durumunda aynı marka, model ve model yılında “0 (sıfır) km” aracın anahtar satış fiyatını ödüyoruz.

Anlaşmalı Servis İstasyonları
1.500’ü aşkın Anlaşmalı Servis İstasyonu yurt çapında hizmetinizde. Kaza sonrası Anlaşmalı Servis İstasyonlarına getirilen araçlar, gerekli evrakın servise teslim edilmesiyle ücretsiz olarak tamir ediliyor, size de yolunuza güvenle devam etmek kalıyor.

Değer Artışı Kesintisi Yok
Hasar gören parçanın yerine yenisi takıldığında aracınızın kazandığı değere karşılık hasar ödemesinden kesinti yapılmıyor.

Hasarsızlık İndirimi
Hasarsız geçen her yıl için sizi ödüllendiriyor, aracınız için daha fazla indirim sağlıyoruz. İlk yıl %30, ikinci yıl %40, üçüncü yıl %50, dördüncü yıl %60 ve beşinci yıl %65 oranında indirimlerle size maddi kazanç sağlıyoruz.

Hasarsızlık İndiriminin Devamı
Üçüncü yıl ve daha fazla hasarsızlık indiriminiz varsa tek hasarınızda hasarsızlık indiriminizi sıfırlamıyoruz. Sigorta süresi içerisinde 1 cam kırılması hasarında, onarımın şirketimiz ile anlaşmalı cam servisleri dahilinde gerçekleştirilmesi veya %25 muafiyetle diğer servislerde yapılması halinde hasarsızlık indiriminiz etkilenmiyor.

Hasarsızlık İndirimi Koruma
%65’e varan hasarsızlık indirimi oranları tek hasarda etkilenmiyor.

Sınırsız Artan Mali Sorumluluk Teminatı
Üçüncü şahıslara verilen ve zorunlu trafik sigortası limitleri üzerinde kalan maddi ve bedeni zararlar isterseniz sınırsız olarak teminat kapsamına alınıyor. Yani maddi anlamda size tam güvence sağlıyoruz.

Özel ve Değerli Eşyalara Koruma
Aracınızda bulunan kişisel eşyalarınız aracınızla birlikte teminat altında! Aracınıza zarar verilerek eşyalarınız çalınırsa, kişisel eşya teminatınız devreye giriyor ve ek prim alınmaksızın hasarınız karşılanıyor (Mücevherat, para, cep telefonu, taşınabilir bilgisayar vb. hariç).

Olağanüstü Durumlarda Koruma
Anadolu Sigorta olağanüstü durumlarda da hizmetinizde! Deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, sel, grev, lokavt, halk hareketleri veya terör hasarları... Tüm bu olağanüstü durumlara karşı aracınızı güvence altına alıyoruz.

Hukuksal Koruma
Aracınızın kullanımından kaynaklanan her türlü hukuksal koruma masrafınızı karşılıyor, sizi maddi bir yükten kurtarıyoruz.

ANADOLU MİNİ ONARIM HİZMETİ:

Anadolu Mini Onarım Paketi, poliçenizin geçerli olduğu süre boyunca oluşabilecek küçük hasarları ücretsiz olarak karşılıyor. Bu hizmetten zabıt, tutanak ya da ekspertiz raporu bulunmaksızın faydalanabilirsiniz. Üstelik, mevcut hasarsızlık indiriminizi etkilemeden! Bu paket dahilinde sunduğumuz hizmetler şunlardır:

• Boyasız kaporta göçük düzeltme, boya hasarlı kaporta göçük düzeltme • Boya tamiri • Döşeme tamiri • Ön cam tamiri • Plastik tampon tamiri • Leke çıkarma.