0216 481 79 01

[email protected]

Kasi Sigorta

Kasi Sigorta

Biz Kimiz ?

Kasi sigorta aracılık hizmetleri sektörün ileri gelen sigorta şirketleriyle birlikte 2005 yılından bu yana konusunda uzman kadrosuyla müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışarak hizmet vermektedir.

Kasi sigorta aracılık hizmetleri güçlü mali yapısı, güvenilir kadrosu ve geniş yelpazesi ile siz değerli müşterilerimizin yıllarca çalışıp var ettiği değerleri güvence altına almak için çalışmaktadır.

Kasi sigorta aracılık hizmetleri olarak Çekmeköy’ de yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile sizlerin hizmetinizdedir.


Neden Kasi Sigorta?


Fiyat farklılığı, sizin bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun poliçeye sahip olmanızı sağlar.


Seçenek çokluğu; sizin için sektör önde gelen sigorta şirketlerinden geniş teminatlı ve uygun fiyatlı poliçe seçeneklerini sizlere sunar.


Kaliteli hizmet; sizler için oluşturduğumuz fiyat tekliflerinden karşılaştırma yaparak size en uygun poliçeyi birlikte oluşturmaktayız. Sadece poliçe aşamasında değil hasar durumunda da yanınızdayız.

Takip; poliçeleriniz bitiş tarihlerini sizin yerinize biz takip ederek bitiş tarihinden önce en uygun teklifler ile sizi haberdar eder. Bu sayede poliçeleriniz zamanında yapılmış olup, cezai durumla karşı karşıya kalmazsınız.