0216 481 79 01

[email protected]

Kasi Sigorta

Kasi Sigorta

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Dijital teknoloji kurumsal ve sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği için siber riskler de bu teknolojilerin hızıyla doğru orantıda yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası

Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası

Site, apartman gibi toplu yaşam alanları ile yönetici sorumlulukları için şimdi Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası var!

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

İsteğe bağlı olan bir sigorta türüdür. Kasko Sigortası aracın çalınması, çarpışması, yanması vs. gibi standart teminatlar dışında sigortalının talebi doğrultusunda ek teminatlar verilerek sigorta kapsamı genişletilebilir.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası; bir kaza durumunda, altından kalkamayacağınız masraflarla karşı karşıya kalabilmeniz durumunda kazaların sonuçlarına karşı güvence altına alarak maddi sıkıntıya düşmenize engel olur.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araçlara veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararları teminat altına alır.Yani kendi aracının hasarını değil, üçüncü şahısların hasarlarını zorunlu trafik sigorta limitleri dahilinde karşılamaktadır.

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi güvence altına alır. Siz siz olun sağlık sigortanızı yaptırmayı ihmal etmeyin.Unutmayın ihtiyaç halinde tek satın alınamayan şey sigortadır.

Konut Sigortası

Konut Sigortası

Konut Sigortası, evinizi yazlığınızı; sel su baskını, deprem, yangın, terör saldırıları, hırsızlık, fırtına vs. risklere karşı güvence altına alan isteğe bağlı özel bir sigorta türüdür.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sigortası hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerde karşılanabilecek hastalık, kaza, valiz kaybı vs. riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Dask Sigortası

Dask Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası (Dask) olası bir afet durumunda oluşabilecek hasarda zararınızın karşılanabilmesi için zorunlu dask poliçenizi yaptırmanız gerekmektedir.

Nakliyat Sigortası

Nakliyat Sigortası

Kara, hava ve deniz yolu ile yapılan taşımalarda yükünüzü nakliyat sigortası ile teminat altına alabilirsiniz.Nakliyat sigortası isteğe bağlı bir sigorta türüdür.

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası

Sizin, çalışanlarınızın ve 3. kişilerin geleceğidir. İş yeri sigortanız ile iş yerinizde oluşabilecek her türlü kazaya karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Diğer Sigorta Ürünlerimiz

Diğer Sigorta Ürünlerimiz

Kanunen zorunlu tutulan sorumluluk sigortalarının yanı sıra isteğe bağlı olarak da seçebileceğiniz sorumluluk sigortası poliçeleri sunar.