0216 481 79 01

[email protected]

Kasi Sigorta

Kasi Sigorta

Sağlık sigortası olan müşterilerimize online destek sağladığımız 7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı uygulaması ile sektörde ilk kez ücretsiz canlı doktor danışmanlığı alma olanağı sunuyoruz.

Bireysel ya da kurumsal sağlık sigortası poliçesi bulunan sigortalılarımız; WEB sayfamızda yer alan "canlı doktor görüşmesi” butonundan TCKN bilgisini girerek direkt görüşme sayfasına ulaşabilir canlı ve görüntülü görüşme yapabilir.

Uygulamamız, müşterilerimizin sağlığı ile ilgili danışmak istediği herhangi bir konuda aşağıdaki hizmetlere güvenilir biçimde ulaşmasını sağlıyor.

   § Uzman doktorlarla internet üzerinden görüntülü konuşma.
   § Sağlık sorunlarının çözümü için destek.
   § Gerekli olan durumlarda doğru branş hekimlerine yönlendirilme.

Tüm bunların yanı sıra uygulamamız müşterilerimize, diledikleri sağlık dokümanlarını yükleyip, saklama olanağı da sunuyor. Bu dokümanlar kişisel bilgilerin güvenliği de gözetilerek, sadece görüş alınan hekim tarafından, görüşme sırasında görüntülenebiliyor.

Verilen hizmetlerden faydalanabilmek için öncelikle uygulamamıza erişim sağlanması, sonrasında ise randevu alarak, randevu zamanı geldiğinde görüşmeye online ve görüntülü olarak başlayabilmek mümkün.

Uygulamamızı tüm müşterilerinize ürün satışlarında hatırlatmayı unutmayın…

*Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.